ÇOCUKLARIN DÜNYASINA IŞIK TUTMAYA VAR MISIN? KAMPANYASI
İstanbul Aydın Üniversitesinin kurucu vakfı olan Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı (AKEV); İstanbul Valiliği onaylı “Çocukların Dünyasına Işık Tutmaya Var Mısın?” kampanyası ile köy okullarında okuyan 5-13 yaş arasındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza; “kitap, kırtasiye, oyuncak ve kıyafet” gibi desteklerde bulunarak geleceğe daha aydınlık ve umutla bakmalarını istiyor.
Çocuklarımız; daha iyi şartlarda eğitim alsın, hayatı okusun, sevgiyle kuşatılsın, kendi becerilerini ve dünyayı keşfedebilsinler diye, daha fazla çocuğa ulaşabilmemiz için sizler de kampanyamıza yapacağınız katkılarla bizlere destek olabilirsiniz.
![](https://akev.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/AKEV-KUTU-TANITIM_TWITTER-1024x539.jpg)